Domy mieszkania

Ubezpieczenie Domów i mieszkań

Pakiet, który proponujemy, obejmuje następujące ryzyka:

  1. ubezpieczenia wyposażenia mieszkania od pożaru i innych
    zdarzeń losowych,
  2.  ubezpieczenie wyposażenia mieszkania od kradzieży z włamaniem i rabunku,
  3. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ubezpieczającego na terenie posesji, na której znajduje się mieszkanie.

Ubezpieczenia Domów i Mieszkań

Nazywane inaczej ubezpieczeniami majątkowymi to najczęściej ubezpieczenie tego co często było zdobywane wysiłkiem wielu pokoleń, to produkt który pozwala nam spać spokojnie nie martwiąc się o nasze dobra materialne zdobywane przez wiele lat. Ubezpieczenie majątku powinno być kompleksowe oraz wszechstronne. Gwarancję poczucia bezpieczeństwa i spokój na długie lata daje ubezpieczenie wszystkich jego składników. Odpowiednio dobrana polisa może objąć nie tylko mieszkanie, dom czy ruchomości domowe, ale także odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym. Pakiet, który proponujemy, obejmuje następujące ryzyka: ubezpieczenia wyposażenia mieszkania od pożaru i innych zdarzeń losowych, ubezpieczenie wyposażenia mieszkania od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ubezpieczającego na terenie posesji, na której znajduje się mieszkanie.

Ubezpieczenie domu w budowie

Inwestując w budowę domu należy zadbać także o bezpieczeństwo tej inwestycji. Takie bezpieczeństwo zapewnia ubezpieczenie domu w budowie. Nie trzeba chyba przekonywać co do zalet takiego rozwiązania, niestety nieszczęśliwe wypadki zdarzają się nagle i niespodziewanie i mogą dotknąć każdego. Koszty utraconego dobytku są takie same niezależnie od tego, czy jest to dom gotowy i zamieszkany, czy jeszcze nie. Ubezpieczenie domu w budowie zapewnia ochronę podczas prowadzenia prac budowlanych tzn. budowa, rozbudowa, nadbudowa, przebudowa nieruchomości. Podstawowym przedmiotem ubezpieczenia jest budynek wraz z elementami stałymi. Już odbudowa samych murów kosztuje, a do tego dochodzą tynki, wylewki, elementy instalacji. Ubezpieczenie tych elementów pozwoli na odbudowę bez dodatkowych kosztów w razie ewentualnego nieszczęścia. Ubezpieczenie takie swoim zakresem obejmuje zdarzenia losowe tj. pożar, huragan, powódź czy katastrofa budowlana, a także kradzież.

Ubezpieczenie Domu Letniskowego

Dom letniskowy to często nasz „drugi dom”, w stworzenie którego włożyliśmy wiele energii, pracy ale i nakładów finansowych. Nic więc dziwnego, że gdy wracamy z urlopu do domu martwimy się co się z nim dzieje. Dla osób posiadających takie domki przeznaczona jest specjalne ubezpieczenie, które sprawi, że nawet po urlopie będą mogły spać spokojnie, nie martwiąc się o domek letniskowy. Przedmiotem ubezpieczenia jest domek letniskowy wraz z elementami stałymi. Za domek letniskowy uznaje się budynek zamieszkiwany czasowo, służący celom rekreacyjnym oraz budynek na terenie ogródków działkowych lub też na innego rodzaju działce rekreacyjnej. Oprócz domku letniskowego można rozszerzyć ubezpieczenie także na budynki gospodarcze znajdujące się na terenie działki, ogrodzenie oraz mienie ruchome. Zakres ubezpieczenia obejmuje: > Zdarzenia losowe tj. pożar, huragan, powódź, zalanie itd. > Kradzież z włamaniem i rozbój

//ubezpieczenia.kubic.pl/wp-content/uploads/2020/03/DOM-mały.jpg
Zapytaj naszego agenta o darmową wycenę


Posiadamy szeroki zakres ubezpieczeń

Sprawdź pozostałe ubezpieczenia

Ubezpieczenia