Witamy w Biurze Ubezpieczeń Grzegorz Kubic

Posiadamy szeroką ofertę ubezpieczeń

Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych działających na rynku w Polsce

 • MIESZKAŃ I DOMÓW

  • Bezpieczny dom jest gwarancją spokoju. Stwórz przystań dla Twojej rodziny

   Przeczytaj więcej
 • KOMUNIKACYJNE

 • TURYSTYCZNE

 • NA ŻYCIE

Biuro Ubezpieczeń Grzegorz Kubic


     

Ubezpieczenia to nieodłączna część naszego życia. Pomagamy i doradzamy naszym klientom chronić jego życie i majątek. Nasza multiagencja ubezpieczeniowa mieści się w Krakowie - Nowej Hucie na os. Szklane Domy 2A -  jest nowoczesną firmą, dzięki której będziesz mógł wykupić ubezpieczenie w jednej z wielu firm, które mamy w swojej ofercie. Posiadamy większość towarzystw ubezpieczeniowych: Warta, PZU, Hestia, Generali, Proama, Wiener, Allianz, Interrisk, Compensa, Uniqa, Aviva, AXA, Link4, TUW TUZ, InterPolska, Euroins, Lloyd's, Macif, Prevoir, DAS. Dzięki posiadaniu tak szerokiej oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych  nasza multiagencja ubezpieczeniowa może dobrać najlepszy produkt na rynku, który idealnie spełni wymagania klienta, w zależności od jego indywidualnych potrzeb. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w doborze ubezpieczeń komunikacyjnych (OC/AC/NNW/Assistance/Szyby), ubezpieczeń majątkowych (domów, mieszkań, firm) oraz ubezpieczeń na życie oraz zadowolenie klientów, którzy zaufali i powierzyli nam swoje bezpieczeństwo motywuje nas do pracy: cały czas się szkolimy, rozwijamy, szukamy innowacyjnych rozwiązań i poszerzamy gamę naszych produktów. Nasi Klienci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, zorganizujemy zaświadczenia, pilnujemy terminów końca ubezpieczenia wysyłając smsy.

Nie czekaj, aż wydarzy się niespodziewana sytuacja. Po prostu - skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług.

Dla nas najważniejszy jest Klient, a jego zadowolenie jest naszą misją i priorytetem

Jeśli w najbliższym czasie kończy Ci się ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NNW, assistance, szyby), ubezpieczenie domu/mieszkania, szukasz ubezpieczenia kosztów leczenia, bądź chcesz ubezpieczyć swoje życie skontaktuj się z naszym biurem:

biuro@kubic.pl

tel. 12 644 02 08

kom. 662 058 014

Wyliczymy wysokość składki  i otrzymasz od nas dokładne informacje jak wykupić ubezpieczenie.

Ubezpieczamy pojazdy naszych Klientów tylko u sprawdzonych ubezpieczycieli, dzięki czemu mają  gwarancję ochrony w razie wypadku. W razie konieczności ubezpieczyciel organizuje i pokrywa koszty holowania uszkodzonego samochodu - zarówno poszkodowanego, jak i sprawcy, a także załatwia wszelkie formalności dbając o szybką wypłatę należnego odszkodowania.

Ubezpieczenie domu i mieszkania chroni  majątek  od nagłych i nieprzewidzianych wypadków – np. od pożaru, huraganu, deszczu nawalnego,  uderzenia pioruna, zalania wodą i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem, zniszczeniem przez osoby trzecie oraz przepięć.

Zapewnia ochronę w przypadku stłuczenia lub pęknięcia szyb okiennych,  szyb w drzwiach, kabin prysznicowych, szklanych i ceramicznych płyt kuchennych i innych  przedmiotów szklanych.

Ubezpieczenia na życie zapewniają bezpieczeństwo finansowe rodzinie oraz najbliższym. Mają charakter umów długoterminowych, zawieranych z reguły na okres od kilku do kilkudziesięciu lat. W przypadku zawarcia tego typu umowy Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w zamian za regularnie wpłacane składki, gwarantuje wypłatę zainwestowanego kapitału w momencie wystąpienia określonego zdarzenia, które zostało objęte ubezpieczeniem

W dalszym ciągu staramy się aby produkty dostępne w naszej ofercie spełniały Państwa oczekiwania, oraz stale powiększamy gamę produktów oraz partnerów z którym współpracujemy przez co nasza oferta staję się coraz bogatsza. Wiemy, że zadowolony Klient do nas wróci, dlatego zawsze staramy się, żeby obsługa klienta była na wysokim poziomie.

//ubezpieczenia.kubic.pl/wp-content/uploads/2017/10/DSC_0025.jpg

  1

  Jesteśmy z Wami od roku

  1

  Podpisanych umów

  1

  Zadowolonych klientów
  Ubezpieczenia

  Dane kontaktowe:

  Biuro Ubezpieczeń Grzegorz Kubic

  os. Szklane Domy 2A/30, 
  31-972 Kraków

  Zapraszamy
  Poniedziałek - Piątek 
  9:00 - 18:00

  >   tel. stacjonarny 12 644 02 08
  >   tel. kom. 662 058 014, 889 151 029
   mail: biuro@kubic.pl